Šicí dílna

Pod značkou TEXman vyrábíme lůžkoviny, které jsou určeny především odběratelům z řad hotelů, penzionů i pečovatelských domů a zdravotnických zařízení. V našem e-shopu si ale může snadno nakoupit kdokoliv.

Volné kapacity šicí dílny nabízíme pro konfekční šití - zejména ložního či stolního prádla, bytového textilu, jednoduché konfekce či obdobné textilní výroby.

Máme dvě profesionálně vybavené šicí dílny, tým sehraných švadlen a šikovný podpůrný personál, který jim asistuje s finalizací výrobků, balením a dalšími pomocnými pracemi.

Přikrývky a polštářePolštáře a přikrývky TEXman vyrábíme na lemovacím šicím stroji Dürkopp Adler s ořezem, na obrubu používáme saténové lemovky nebo lemovky z pleteniny. Sendvičová konstrukce je tvořena funkčním povrchovým materiálem a speciálním polotovarem z netkané textilie pošité rounem. Díky této technologii si naše produkty zachovávají dlouhou životnost a při opakovaném praní nemění tvar.

Vlastnosti polštářů a přikrývek TEXman oceňují zejména v provozech s vysokými nároky na hygienu a potřebu častého praní výplně.

Nabízíme výrobu výplňových polštářků, polštářů běžných i nestandardních rozměrů a polštářů rozličných tvarů z různých druhů materiálů podle požadavků zákazníků. Jaké budou ty vaše? 

LůžkovinyK výrobě povlečení používáme průmyslové overlocky a ploché šicí stroje s jehelním podáváním. K dispozici máme elektronicky řízený prádlový dírkovací stroj a knoflíkovací stroj. Standardně šijeme povlečení s hotelovým uzávěrem, se zapínáním na knoflíky anebo se zipem, ale rádi se přizpůsobíme a vašim netradičním přáním. 

Šití ve mzděVolné kapacity šicí dílny nabízíme pro mzdovou práci a kooperace.

Pravidelně spolupracujeme s několika tvůrci, pro které vyrábíme jejich vlastní zboží. Podílíme se na vzorování, tvorbě střihů nebo testování produktů. Zakázky si u nás zadávají i velké šicí dílny, kterým pomáháme zvýšit výrobní kapacitu.

Nabízíme veškeré rovné šití, výrobu bytového textilu a podobné typy prací. Preferujeme dlouhodobé formy spolupráce ale nebráníme se ani těm jednorázovým.

Spolupráce

Michaela Dohnalová

Polštáře, mantinely, hnízdečka, jednoduše všechno, co u nás vidíte, vzniká v liberecké chráněné manufaktuře TEXman...

Michaela Dohnalová, Milkie.cz

Kofroň

Naše saténové a lněné povlečení šijeme v sociální firmě TEXman a k našim dodavatelům se snažíme chovat maximálně férově ...

Kofroň, Elka Lounge

Marek a Petra Vysušilovi

S hrdostí můžeme říct, že 97 % každé vestavby pochází z podhůří Jizerských hor. Spolupracujeme s lokáními řemeslníky, boxy do úložných prostor pro nás šije TEXman...

Marek a Petra Vysušilovi, VISU.camp

Více z našich referencí

Pokud jsme Vás zaujali

Napište nám

Odeslat