jk

Reference

Michaela Dohnalová

Polštáře, mantinely, hnízdečka, jednoduše všechno, co u nás vidíte, vzniká v liberecké chráněné manufaktuře TEXman...

Michaela Dohnalová, Milkie.cz

Kofroň

Naše saténové a lněné povlečení šijeme v sociální firmě TEXman a k našim dodavatelům se snažíme chovat maximálně férově ...

Kofroň, Elka Lounge

Marek a Petra Vysušilovi

S hrdostí můžeme říct, že 97 % každé vestavby pochází z podhůří Jizerských hor. Spolupracujeme s lokáními řemeslníky, boxy do úložných prostor pro nás šije TEXman...

Marek a Petra Vysušilovi, VISU.camp

Míša Dohnalová

Vše, co najdete v našem sortimentu vzniká v liberecké šicí dílně družstva TEXman. TEXman zaměstnává šikovné lidi se zdravotním postižením nebo sociálním znevýhodněním. Je vidět, že všichni šijí pečlivě a věnují každému kousku spoustu péče. I díky nim jsou naše polštáře tak nadýchané a hnízdečka útulná.

Míša Dohnalová, Milkie.cz

Zuzka Melicharová

TEXman ve své službě storeman.cz zaměstnává v Liberci lidi ze znevýhodněných sociálních skupin a umožňuje jim tak začlenit se do společnosti a profesně růst. Radek s Lenkou svůj tým vedou s tak neuvěřitelnou lidskostí, že jsme jednoznačně chtěli být toho součástí.

Zuzka Melicharová, Just love label

Antónia Dechťarová

Družstvo TEXman dává uživatelům služby Rytmus Liberec, nejen možnost vyzkoušet si různé pracovní činnosti, ale také možnost získat nové dovednosti. TEXman podporuje všechny své zaměstnance v tom, aby se pracovně posouvali a následně své získané vlastnosti dokázali využít i v práci u běžných zaměstnavatelů, které pak vyhledávají ve spolupráci s Rytmus Liberec.

Antónia Dechťarová, Rytmus Liberec o.p.s.