Výrobní družstvo TEXman - český výrobce ložního textilu

 

TEXman je výrobní družstvo ze severu Čech, z regionu, kde tradice výroby textilu sahá hluboko do minulosti. Navrhujeme a vyrábíme ložní textil, kterým vybavujeme hotely a penziony v celé České republice. Naše lůžkoviny se osvědčily také ve zdravotnictví a v sociálních službách. Zásobujeme domovy pro seniory, lázně i malé nemocnice.


Chceme, aby si kvalitní a pěkné zboží mohlo dovolit co nejvíce zákazníků. Naše koncepce vychází ze zásady vyrábět kvalitní lůžkoviny s dlouhou životností. Důležitá je pro nás kvalita za cenu, která je dostupná i pro zařízení hospodařící s omezeným rozpočtem. Zodpovědně vybíráme materiály, klademe důraz na pečlivost zpracování i samotný způsob ušití, aby lůžkoviny sloužily co nejdelší dobu a byly stále pěkné a funkční.


Používáme převážně materiály od českých dodavatelů, u kterých garantujeme standard kvality doložený certifikáty a navíc je všechny osobně zkoušíme a testujeme. Snažíme se porozumět potřebám našich zákazníků, jednáme s nimi často osobně a ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

 

Výrobky TEXman v režimu náhradního plnění

Od 1. 1. 2016 nabízíme nákup produktů v režimu náhradního plnění. Družstvo TEXman splňuje podmínku zaměstnávání zdravotně postižených osob. V případě, že máte o náhradní plnění zájem, obraťte se na obchodní oddělení obchod@texman.cz.

Spolupráce šicích dílen

Nabízíme volné výrobní kapacity naší šicí dílny k využití dalším subjektům v oblasti textilní výroby. Spolupracujeme s partnery v širokém spektru činností v textilní výrobě. Důraz klademe na kvalitu a rychlost námi odváděné práce.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info