Platební podmínky internetového obchodu TEXman.cz

Způsob platby:
v hotovosti na dobírku                          36 Kč
bezhotovostně bankovním převodem     0 Kč
bezhotovostně platební kartou on-line   0 Kč

Platba v hotovosti na dobírku
Platba v hotovosti při převzetí zásilky na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce. Zboží zaplatíte pracovníkovi České pošty při dodání na Vámi určenou adresu.

Bankovní převod
Běžný bankovní převod trvá obvykle 1-2 pracovní dny. Zvolíte-li platbu bankovním převodem, po dokončení objednávky zašleme na Vaši e-mailovou adresu potvrzení o objednávce, jehož součástí jsou i údaje potřebné k platbě. Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet, termín dodání může být ovlivněn dobou zpracování platby Vaší bankou. Nebude-li částka uhrazena do 14 dní, objednávka bude stornována.
Před potvrzením platby pečlivě zkontrolujte, zda všechny zadané údaje souhlasí s těmi, které Vám byly zaslány. V případě chybného zadání se může zpracování platby opozdit až o několik dní!

Číslo účtu pro platby bankovním převodem: 3169110399/0800, vedený u České spořitelny, a.s.

Při platbě převodem nezapomeňte uvést variabilní symbol, kterým je číslo objednávky. Variabilní symbol naleznete v emailové zprávě potvrzující Vaši objednávku.

Platba kartou online
Platba kartou online je velmi rychlý a bezpečný způsob platby prostřednictvím prostřednictvím platebního systému České spořitelny, a.s. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu. Česká spořitelna zajistí bezpečný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dá tím pokyn k vyřízení objednávky. Údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance. Obchod nemá přístup k údajům platební karty. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje. Přítomnost log Verified by Visa kartové společnosti Visa a MasterCard SecureCode kartové společnosti MasterCard, zaručuje bezpečnou platbu v internetovém obchodě.
Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu, kde zadáte potřebné údaje k platbě kartou (opíšete ze své karty). Po úspěšné autorizaci trvá zpracování platby cca 15 minut a objednávka je ihned zaplacena.

UPOZORNĚNÍ! Po dokončení objednávky vyčkejte na automatické přesměrování! Neodcházejte ze stránky, nevypínejte počítač ani internetové připojení, nemačkejte tlačítka „Zpět", „Aktualizovat" či „Zastavit". Pokud se nějakým z uvedených způsobů platební proces přeruší, z bezpečnostních důvodů nebude možné platbu zopakovat a objednávka bude automaticky stornována. V takovém případě můžete vytvořit novou objednávku nebo nás kontaktovat ohledně změny způsobu úhrady u stávající (stornované) objednávky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info