Dopravní a platební podmínky internetového obchodu TEXman

Při platbě zboží skladem v hotovosti na dobírku je zboží odesíláno následující pracovní den po přijetí potvrzené objednávky. Při platbě zboží bezhotovostně je zboží expedováno nejpozději druhý pracovní den po připsání částky na náš účet.

Dopravné

  • Balík do ruky Česká pošta                                       109 Kč
  • Osobní převzetí na adrese provozovny TEXman      0 Kč

Česká pošta balík do ruky
Zásilka Vám bude doručena přímo na Vámi udanou doručovací adresu vyplněnou v objednávce. Zboží bývá doručeno zpravidla druhý pracovní den od odeslání.
V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu. Termín doručení můžete upravit po dohodě s Českou poštou. Nezastihne-li Vás doručovatel České pošty na uvedené adrese, zásilka bude uložena na Vaší poště.

Sledování zásilky
Odkaz pro online sledování Vaší zásilky od nás obdržíte v informačním e-mailu, který Vám zašleme ve chvíli, kdy je zásilka předána dopravci. Sledovat zásilku je možné teprve poté, co je pracovníkem přepravní služby zadána do systému! O zadání zásilky do systému přepravní společnosti jste informováni SMS/e-mailem České pošty.
Znáte-li číslo zásilky, můžete zadat sledování také přímo na stránkách přepravní služby. Sledování zásilek České pošty: www.postaonline.cz/trackandtrace/

Doručování zásilek firemním zákazníkům
Zásilky s objemem nad 15 kg jsou expedovány v přepravních obalech rozměrných zásilek, poštovné je účtováno podle velikosti zakázky a skutečných nákladů na dopravu.

Osobní převzetí
Osobní převzetí zboží na adrese provozovny je možné v pracovní dny v době od 8:00 do 14:30. V odpoledních hodinách na základě předchozí domluvy. Zboží je nutné zaplatit předem bezhotovostně. Při vyzvednutí zboží je nutné předložit kopii dokladu o platbě. Přebírající osoba potvrdí převzetí zboží vydávajícímu pracovníkovi družstva TEXman podpisem na kopii dodacího listu, která bude v provozovně archivována.

Platba

  • v hotovosti na dobírku                              36 Kč
  • bezhotovostně bankovním převodem      0 Kč

Platba v hotovosti na dobírku
Platba v hotovosti při převzetí zásilky na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce. Zboží zaplatíte pracovníkovi České pošty při dodání na Vámi určenou adresu.

Bankovní převod
Běžný bankovní převod trvá obvykle 1-2 pracovní dny. Zvolíte-li platbu bankovním převodem, po dokončení objednávky zašleme na Vaši e-mailovou adresu potvrzení o objednávce, jehož součástí jsou i údaje potřebné k platbě. Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet, termín dodání může být ovlivněn dobou zpracování platby Vaší bankou. Nebude-li částka uhrazena do 14 dní, objednávka bude stornována.
Před potvrzením platby pečlivě zkontrolujte, zda všechny zadané údaje souhlasí s těmi, které Vám byly zaslány. V případě chybného zadání se může zpracování platby opozdit až o několik dní!

Číslo účtu pro platby bankovním převodem: 3169110399/0800, vedený u České spořitelny, a.s.

Při platbě převodem nezapomeňte uvést variabilní symbol, kterým je číslo objednávky. Variabilní symbol naleznete v emailové zprávě potvrzující Vaši objednávku.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info