Úvod

Prošívané přikrývky a polštáře české výroby pro Váš zdravý a spokojený spánek

Poznejte naše lehké hřejivé prošívané přikrývky, měkké a zároveň tvarově stálé polštáře, které nevytvářejí "boule". Dopřejte si zdravý a klidný spánek v lůžkovinách TEXman. Pro krátký denní odpočinek máme barevné fleecové deky pro velké i malé. Poštářky a peřinky do dětských postýlek a další bytový textil do Vaší ložnice a pokojů pro příjemně strávený čas.

 

Výrobky TEXman pro Váš zdravý spánek

 • Polštáře TEXman

  Polštáře TEXman z dutého vlákna s jedinečným řešením proti posunu a městnání výplně. Zachovávají tvar a objem i po vyprání a sušení v automatických pračkách a sušičkách.

  Vhodné pro alergiky.

  Snadná údržba, praní v pračce, sušení v sušičce. Potah z plyesterového mikrovlákna, Aloe Vera a Silver Active s antibakteriální úpravou zvyšuje hygienu, čistotu lůžka.  Vyrábíme v různých rozměrech. 70x90 cm, 50x60 cm, 40x60 cm, 40x40 cm.

  Klidný a příjemný spánek přeje výrobce a prodejce TEXman.

 • Přikrývky TExman

  Celoroční prošívané deky z dutého vlákna, hřejivé, lehké, snadná údržba, praní v pračce, sušení v sušičce.

  Potah z plyesterového mikrovlákna, Aloe Vera a Silver Active s antibakteriální úpravou zvyšuje hygienu, čistotu lůžka. Vyrábíme ve všech rozměrech, prodloužené, francouzské, na dvoulůžka. 140x200 cm, 140x 220 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.

  Klidný a příjemný spánek přeje výrobce a prodejce TEXman.

 • Fleecové deky

  Lehké hřejivé barevné fleecové deky pro  děti i dospělé. Barevné vzory a příjemný dotyk fleecové tkaniny našich dek potěší každého.

  100% polyester, snadno se udržuje, lze prát v pračce, sušit v sušičce. Rozměr 150x200 cm a 100x150 cm.

 • Chrániče matrací

  Ochrana vašich matrací. Matracové chrániče zvyšují hygienu na lůžku, brání znečištění matrací, v nepropustné variantě účinně brání protečení tekutin do matrace.

  Vyrábíme v rozměrech na jednolůžko a dvoulůžko. 80x200 cm, 90x200 cm, 180x200 cm. Ostatní rozměry na zakázku. Klidný a příjemný spánek přeje výrobce a prodejce TEXman

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info