Jak nakupovat za odběratelské ceny

Pro firemní zákazníky, poskytovatele služeb, nabízíme produkty TEXman za zvýhodněnou odběratelskou cenu. Přístup k těmto cenám online získáte po registraci firemního zákazníka.

Produkty Vám rádi předvedeme přímo ve vašem zařízení. Bezplatnou ukázku produktů TEXman si můžete objednat e-mailem na obchod@texman.cz nebo telefonicky na +420 778 430 692.

Vstup pro firemní zákazníky je určený pro zájemce a odběratele zařízení sociálních služeb, poskytovatele služeb pro seniory nebo zdravotně či sociálně znevýhodněné klienty, zdravotnictví, lázně, hotely a penziony, domovy mládeže, dětské domovy, mateřské školky. Pro vstup je nutná registrace. Postup registrace naleznete níže. Následně Vám bude zpřístupněna kompletní nabídka produktů a ceny pro firemní zákazníky.

REGISTRACE firemního zákazníka

Jak postupovat pro zpřístupnění rozšířené nabídky produktů a odběratelských cen:

1. Nejprve je potřeba se zaregistrovat jako firma. Vstup do registrace je v horní části stránek. Vyplňte veškeré potřebné údaje.

2. Potvrďte registraci vyplněním formuláře níže. Do textu, prosím, uveďte, že žádáte o zpřístupnění odběratelských cen pro firmy na základě Vaší registrace. Pro rychlejší vyřízení doporučujeme doplnit údaj o činnosti, jakou se Vaše firma zabývá (domov pro seniory, nemocnice, lázně, penzion, hotel, atd.).

3. Na základě Vaší registrace a potvrzení registrace vyplněním formuláře Vám po ověření zpřístupníme kompletní nabídku produktů a ceny pro firemní zákazníky. O všem Vás budeme telefonicky nebo emailem informovat.

4. Jakmile Vám oznámíme zpřístupnění odběratelských cen, po každém přihlášení na stránky budete moci nakupovat v těchto cenách.

5. Pokud nebudete chtít nakupovat prostřednictvím e-shopu, můžete využít poptávkový formulář. Vypracujeme nabídku poptávaného zboží podle Vaší poptávky a zašleme na emailovou adresu uvedenou ve formuláři.

6. Objednávky objednávky je možné zasílat též prostřednictvím e-mailu na adresu obchod@texman.cz nebo telefonicky na tel.: 778 430 692

6. Pokud máte zájem o jinou variantu produktů z nabídky (materiál, barva, rozměr), kontaktujte nás emailem na adresu obchod@texman.cz, vypracujeme Vám nabídku zakázkové výroby. 

Potvrzení registrace FIRMA

Poptávka

Nechcete nakupovat, zboží pouze poptáváte?

Pokud nechcete produkty z nabídky e-shopu nakupovat, ale pouze zboží poptáváte, chcete upravit specifikaci zakázky a podobně, obraťte se na naše obchodní oddělení emailem nebo prostřednictvím poptávkového formuláře zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info