REGISTRACE firemního zákazníka

Poptávky, objednávky a nákup zboží pro firemní zákazníky

Vstup pro firemní zákazníky je určený pro zájemce a odběratele z oblasti sociálních a zdravotních služeb, poskytovatele pobytových sociálních služeb, poskytovatele služeb pro seniory nebo zdravotně či sociálně znevýhodněné klienty, nemocnice, pracoviště následné péče, lázně, hotely a penziony, domovy mládeže, dětské domovy, mateřské školky.

Pro vstup je nutná registrace. Jak se zaregistrovat?

    • Vstup do registrace do obchodu je v horní části stránek. Zaregistrujte se jako firma. Vyplňte veškeré potřebné údaje.
    • Vaši registraci firemního zákazníka potvrďte vyplněním a odesláním formuláře uvedeného níže. Do textu, prosím, uveďte, že žádáte o zpřístupnění odběratelských cen pro firmy na základě Vaší registrace. Pro rychlejší vyřízení doporučujeme doplnit údaj o činnosti, jakou se Vaše firma zabývá (domov pro seniory, nemocnice, lázně, penzion, hotel, atd.).
    • Na základě Vaší registrace a potvrzení registrace vyplněním formuláře Vám po ověření zpřístupníme kompletní nabídku produktů a ceny pro firemní zákazníky. 
    • O potvrzení Vaší registrace a nastavení vstupu pro registrovaného zákazníka Vás budeme informovat emailem.
    • Jakmile Vám oznámíme zpřístupnění odběratelských cen, po každém přihlášení na stránky jako firemní zákazník budete moci nakupovat v těchto cenách.

Proč se registrovat na www.texman.cz?

Na našich webových stránkách uvádíme nabídku zboží v platných cenách pro maloobchod. Registrovaným firemním zákazníkům je po přihlášení k dispozici kompletní nabídka produktů s uvedením odběratelských cen, rozšířené webové stránky, katalogy a ceníky produktů pro firemní zákazníky a další informace. Z tohoto důvodu doporučujeme poskytovatelům sociálních služeb registraci pro zajištění přístupu ke kompletním informacím o produktech TEXman, určených pro oblast sociálních služeb a které nejsou v nabídce pro běžné spotřebitele.

Potvrzení registrace FIRMA

Poptávka

Máte specifické požadavky? Máte zájem o produkty TEXman, ale není možné je ve Vašem případě objednávat a nakupovat  prostřednictvím on-line formuláře? Obraťte se na nás prostřednictvím emailu na adresu obchod@texman.cz nebo použijte poptákový formulář zde.

Pracovníci našeho obchodního oddělení se Vám budou věnovat. Děkujeme za Váš zájem.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info