Přikrývka TEXman SILVER Active letní

Přikrývka TEXman SILVER Active letní

Hodnocení produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

ANTIBAKTERIÁLNÍ

Lehké antibakteriální přikrývky TEXman SILVER Active letní zaručují účinnou ochranu proti bakteriím a přitom dostatečné tepelně izolační vlastnosti.

619,01 Kč

749 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: TEXman

Luxusní varianta přikrývek TEXman, odlehčená pro letní sezónu nebo do teplých pokojů a ložnic. Komorová konstrukce i v řadě letních přikrývek zajišťuje vynikající tepelně izolační vlastnosti. I pod touto letní variantou bude Váš spánek příjemný.

Přikrývky TEXman Silver Active jsou vyrobeny technologií komorových prošívaných přikrývek TEXman. Vynikající termoregulační vlastnosti spolu s vysoce účinnou antibakteriální úpravou povrchové tkaniny aktivním stříbrem zvyšují komfort vašeho spánku. Hlavní předností přikrývek TEXman Silver Active je antimikrobiální funkčnost povrchové tkaniny. Úprava tkaniny aktivními ionty stříbra brání množení bakterií, plísní a dalších mikroorganismů, čímž se výrazně snižuje riziko vzniku zápachu způsobeného rozkládajícím se potem nebo jinými organickými nečistotami. Přikrývky TEXman Silver Active jsou proto vhodné všude tam, kde jsou zvýšené požadavky na hygienu. Uvedená úprava je permanentní, odolává i častému praní.

Přikrývka TEXman s potahem z mikrovlákna Vám poskytne příjemný spánek s pocitem čistoty. Přikrývky jsou lehké s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Vnitřní část přikrývky tvoří polyesterové rouno našité na netkanou textilii. Díky tomu je výplň přikrývek zajištěná proti posunu. Pod našimi přikrývkami se Vám bude dobře spát.

Materiál, ze kterého jsou přikrývky TEXman vyrobeny, zajišťují vysoký hygienický standard, jsou přirozeně antialergenní a odolné vůči mikroorganismům. Jsou vhodné i pro alergiky a všude tam, kde chcete mít záruku čistoty a hygieny. Vaše postel bude příjemná a čistá.

Rozměry: 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 200 cm, 200 x 220 cm

Plošná hmotnost výplňového materiálu přikrývky na celý rozměr výrobku:
140 x 200 cm - 700 g, 140 x 220 cm - 770 g, 200 x 200 cm - 1 000 g, 200 x 220 cm - 1 100 g

Barva: bílá

Složení:

Složení přikrývky TEXman Silver Active
Potah:
polyesterové mikrovlákno s úpravou aktivním stříbrem – 100% PES - Silver Active Fabric
Náplň:
netkaná textilie s prošívaným rounem – 100% PES
silanizované zkadeřené rouno - 100% PES

Údržba a praní:

 

Polštáře a přikrývky TEXman je možné prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce.
Doporučená teplota praní: 60°C, sušení v bubnové sušičce při snížené teplotě.
Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.

Symboly údržby pro domácí a běžné praní

Symboly údržby pro běžné praní

Symboly údržby pro průmyslové praní

Symboly údržby pro průmyslové praní

Nový komentář

* (Povinné)

Vyberte si z našich produktů

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info