Poptávky, objednávky a nákup zboží pro firemní zákazníky

Vstup pro firemní zákazníky je určený pro zájemce a odběratele zařízení sociálních služeb, poskytovatele služeb pro seniory nebo zdravotně či sociálně znevýhodněné klienty, zdravotnictví, lázně, hotely a penziony, domovy mládeže, dětské domovy, mateřské školky. Pro vstup je nutná registrace. Vstup do registrace do obchodu je v horní části stránek. Zaregistrujte se jako firma. Vaši registraci firemního zákazníka potvrďte vyplněním a odesláním formuláře uvedeného níže. Následně Vám bude zpřístupněna kompletní nabídka produktů a ceny pro firemní zákazníky.

Proč se registrovat na www.texman.cz?

Na našich webových stránkách uvádíme nabídku zboží v platných cenách pro maloobchod. Registrovaným firemním zákazníkům je po přihlášení k dispozici kompletní nabídka produktů s uvedením odběratelských cen, rozšířené webové stránky, katalogy a ceníky produktů pro firemní zákazníky a další informace. Z tohoto důvodu doporučujeme poskytovatelům sociálních služeb registraci pro zajištění přístupu ke kompletním informacím o produktech TEXman, určených pro oblast sociálních služeb a které nejsou v nabídce pro běžné spotřebitele.

Jak na registraci firemního zákazníka na stránkách texman.cz? Pro úspěšnou registraci si je nutné uvést IČ. Podrobný návod k registraci je uvedený zde.

Potvrzení registrace FIRMA

Poptávka

Máte specifické požadavky? Máte zájem o produkty TEXman, ale není možné je ve Vašem případě objednávat a nakupovat  prostřednictvím on-line formuláře? Obraťte se na nás prostřednictvím emailu na adresu obchod@texman.cz nebo použijte poptávkový formulář zde.

Pracovníci našeho obchodního oddělení se Vám budou věnovat. Děkujeme za Váš zájem.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info