Textilní výrobní družstvo TEXman

TEXman - ušito od začátku do konce

TEXman - ušito od začátku do konce

TEXman znamená textilní manufaktura.


Jsme malé výrobní družstvo ze severu Čech, z regionu, kde tradice výroby textilu sahá hluboko do minulosti. Navrhujeme a vyrábíme ložní textil, kterým vybavujeme hotely a penziony v celé České republice. Naše lůžkoviny se osvědčily také ve zdravotnictví a v sociálních službách. Opakovaně zásobujeme domovy pro seniory i malé nemocnice.


Navrhli jsme vlastní značku autorského designového povlečení a bytového textilu B:SLOW.


Chceme, aby si kvalitní a pěkné zboží mohlo dovolit co nejvíce zákazníků. Naše koncepce vychází ze zásady vyrábět kvalitní lůžkoviny s dlouhou životností. Důležitá je pro nás kvalita za cenu, která je dostupná i pro zařízení hospodařící s omezeným rozpočtem. Zodpovědně vybíráme materiály, klademe důraz na pečlivost zpracování i samotný způsob ušití, aby lůžkoviny sloužily co nejdelší dobu a byly stále pěkné a funkční.


Používáme převážně materiály od českých dodavatelů, u kterých garantujeme standard kvality doložený certifikáty a navíc je všechny osobně zkoušíme a testujeme. Snažíme se porozumět potřebám našich zákazníků, jednáme s nimi často osobně a ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

 

Naše výroba

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem přikrývek a polštářů nové konstrukce. Díky němu přinášíme potřebné vlastnosti tohoto sortimentu. Základní sortiment našich přikrývek a polštářů vychází z užitného vzoru, který svou originální konstrukcí dává zákazníkům možnost předem si přesně nadefinovat jejich požadované vlastnosti. Kromě polštářů a přikrývek vyrábíme matracové chrániče, nepropustné podložky na lůžka a další související sortiment určený zejména pro poskytovatele pobytových sociálních, zdravotních a ubytovacích služeb.

Na zakázku šijeme také bytový textil, jednoduchou konfekci, dětské oblečení, vybavení pro ubytovací zařízení, hotely, školy, restaurace apod.

Náš tým

V našem družstvu se vám a vaší zakázce budou s nejvyšší péčí věnovat naši zkušení pracovníci. Ať už se bude jednat o přípravu našich výrobků nebo o zpracování vašeho zboží, o dojednání obchodního případu nebo o vlastní šití.

Podnikáme jinak

V našem družstvu se hlásíme k principům sociálního podnikání. Vytváříme pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním postižením nebo sociálním znevýhodněním, osoby, které byly dlouhodobě bez práce. Zároveň u nás probíhá trénink pracovních dovedností, který pomáhá těmto lidem k návratu k běžnému (nejen pracovnímu) životu.

Zaměřením na textilní výrobu navazujeme na tradici této výroby na Liberecku.

Můžeme vám nabídnout

Kromě výroby vlastního sortimentu se zabýváme také šitím ve mzdě. Díky dlouholetým zkušenostem našich švadlen vám můžeme nabídnout široké spektrum činností v textilní výrobě. Důraz klademe na kvalitu a rychlost námi odváděné práce.

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info