Náhradní plnění

Princip náhradního plnění

Náhradní plnění je snadné řešení pro náhradní zaměstnávání osob se zdravotním postižením a zároveň je vyjádřením společenské solidarity v zaměstnaneckých vztazích na trhu práce směrem k ohrožené skupině osob se zdravotním postižením.

Náhradní plnění je řešením pro firmy s více než 25 zaměstnanci, které nemohou splnit zákonnou povinnost přímo zaměstnat osoby se zdravotním postižením a současně hledají alternativu k placení povinného odvodu do státního rozpočtu. Nákupem náhradního plnění, tedy produktů či služeb od dodavatelů, kteří zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením, vyřešíte svůj problém a současně podpoříte existující pracovní místa zdravotně postižených osob.

Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením

Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením

Družstvo TEXman má vymezená chráněná pracovní místa, více než polovina našich zaměstnanců jsou osoby se zdravotním postižením. Na výrobě našich produktů se přímo podílejí pracovníci s různými zdravotními hendikepy.
Nákupem produktů TEXman v režimu náhradního plnění vyřešíte svoji zákonnou povinnost a současně podpoříte existující pracovní místa zdravotně postižených osob.

Rezervace náhradního plnění

Rezervace náhradního plnění

Náhradní plnění si u nás rezervujte včas, po domluvě s naším obchodním oddělením. Využijte ke splnění vaší zákonné povinnosti nákup výrobků, na jejichž výrobě se podílejí osoby se zdravotním postižením.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info