jk

Blog

fulfillment STOREman

Proč by měly české domácnosti podporovat lokální a sociálně odpovědné textilní značky

Proč by měly české domácnosti podporovat lokální a sociálně odpovědné textilní značky

Rychlá móda ztrácí svůj lesk ve světle rostoucího povědomí o jejím negativním vlivu na životní prostředí a společnost. V textilním průmyslu, kde se vysoká spotřeba a rychlá obměna kolekcí stávají normou, hledáme nové cesty k udržitelnosti. Tento přístup není pouze výzvou pro módní průmysl, ale i pro výrobu bytového textilu, kde je potřeba zvýšit důraz na ekologickou a sociální odpovědnost. Česká značka TEXman je příkladem, že jiný způsob je možný. Specializuje se na výrobu lůžkovin s důrazem na kvalitu, lokální produkci a sociální aspekty podnikání. Tím ukazuje, jak lze spojit podnikání s etickým přístupem a pozitivním dopadem na komunitu a přírodu. V následující diskusi se podíváme na to, jaký přínos může mít udržitelný přístup v textilním průmyslu a proč bychom měli podporovat firmy, které si kladou za cíl být nejen ziskové, ale i sociálně a ekologicky zodpovědné.
"Jak Storeman proměnil balení šachů na umění: Společná cesta s Sachy.cz"

"Jak Storeman proměnil balení šachů na umění: Společná cesta s Sachy.cz"

Představte si to – jeden balíček, tisíc možností, jak udělat radost. A přesně o to se snaží skladníci ve STOREman, když si vylosují zásilku pro Sachy.cz. Společně tvoříme duo, které si klade za cíl, aby každé rozbalení šachové sady bylo malým svátkem. Není to jen o poslání krabice od A do B. Je to o cestě – od pečlivého výběru šachových figurek, přes jejich bezpečné zabalení, až po ten vzrušující moment, kdy si zákazník řekne: "Wow, tohle je něco speciálního." Storeman je v tomto procesu tajnou ingrediencí. Díky němu je každý balíček jako dobře uvařený recept – s láskou připravený a s pečlivostí dodaný.
STOREman, lokání fulfillment partner přináší e-shopům unikátní služby

STOREman, lokání fulfillment partner přináší e-shopům unikátní služby

V době, kdy je trh e-commerce přesycený a konkurence vysoká, je klíčové se odlišit. STOREman, menší lokální fulfillment vám nabízí nejen efektivní logistické procesy, ale také řadu unikátních služeb. Od speciálního balení po úpravy zboží, včetně tamponového tisku brandu a textilních úprav v šicím studiu TEXman, STOREman přistupuje k vašemu e-shopu s osobním zájmem a individuálním řešením.
Jak zvýšit efektivitu vašeho e-shopu pomocí fulfillmentu

Jak zvýšit efektivitu vašeho e-shopu pomocí fulfillmentu

Fulfillment je proces, který zahrnuje skladování, kompletaci a doručení zboží zákazníkovi. E-shopy, které se rozhodnou využít fulfillmentové služby, mohou zvýšit svou efektivitu a snížit náklady na provoz. Podíváme se na to, jak mohou e-shopy zvýšit svou efektivitu pomocí fulfillmentu a jaké jsou výhody využití služeb společnosti STOREman.cz.
Zpět na všechny články